Kontakti

Brauc pie mums ar Waze vai Google Maps

Administrācija
info@ferrus.lv
+371 67441180
Gramzdas iela 90
Rīga, LV-1029, Latvija

Tirdzniecība
Produktu grupas vadītājs 
normunds@ferrus.lv
+371 26667129

Tirdzniecības pārstāvis 
zintis@ferrus.lv
+371 25771574

Rezerves daļas
dalas@ferrus.lv
+371 22001640

Serviss
serviss@ferrus.lv
+371 27830515

Pakalpojumi
pakalpojumi@ferrus.lv
+371 22030702

Rihards Rāviņš

Valdes loceklis

Guntis Urtāns

Vadītāja vietnieks
guntis.urtans@ferrus.lv

Bella Murina

Padomes locekle

Kārlis Jurševics

Pakalpojumu nodaļas vadītājs
+371 22030702
karlis@ferrus.lv

Linda Skrebele

Galvenā grāmatvede
linda.skrebele@ferrus.lv

Normunds Kaļķis

Produktu grupas vadītājs
+371 26667129
normunds@ferrus.lv

Juta Priede

Projektu vadītāja
juta@ferrus.lv

Zintis Šķipors

Tirdzniecības pārstāvis
+371 25771574
zintis@ferrus.lv

Valters Šuba

Servisa vadītājs
+371 27830515

Linda Deklava

Mārketinga speciāliste
+371 27100058
linda.deklava@ferrus.lv

Darja Ignatoviča

Biroja administratore
+371 67441180
info@ferrus.lv

Una Eigima

Projektu asistente
+371 29489633
una.eigima@ferrus.lv

Aleksandrs Zemļaņikins

Uzkopšanas darbu vadītājs
+371 29106065
aleksandrs@ferrus.lv

Artūrs Mihaļevičs

Rezerevs daļu speciālists
+371 22001640
dalas@ferrus.lv

Rihards Grīnbergs

Mehāniķis
serviss@ferrus.lv