Kontakti

Brauc pie mums ar Waze vai Google Maps

Administrācija
info@ferrus.lv
+371 67441180
Gramzdas iela 90
Rīga, LV-1029, Latvija

Toro produktu grupas vadītājs 
normunds@ferrus.lv
+371 26667129

Tirdzniecība
info@ferrus.lv
+371 25700518

Rezerves daļas
dalas@ferrus.lv
+371 22001640

Serviss
serviss@ferrus.lv
+371 27830515

Pakalpojumi
pakalpojumi@ferrus.lv
+371 22030702

Rihards Rāviņš

Valdes loceklis

Guntis Urtāns

Vadītāja vietnieks
guntis.urtans@ferrus.lv

Normunds Kaļķis

Toro produktu grupas vadītājs
+371 26667129
normunds@ferrus.lv

Kārlis Jurševics

Pakalpojumu nodaļas vadītājs
+371 22030702
karlis@ferrus.lv

Bella Murina

Finanšu direktore

Linda Skrebele

Galvenā grāmatvede
linda.skrebele@ferrus.lv

Linda Deklava

Mārketinga projektu vadītāja
+371 67441180
linda.deklava@ferrus.lv

Aleksandrs Zemļaņikins

Uzkopšanas darbu vadītājs
+371 29106065
aleksandrs@ferrus.lv

Una Eigima

Projektu asistente
+371 29489633
una.eigima@ferrus.lv

Arvīds Trumpekojs

Produktu menedžeris
+371 25700518
arvids@ferrus.lv

Valters Šuba

Servisa darba vadītājs
+371 27830515

Artūrs Mihaļevičs

Tirgzinis - noliktavas pārzinis
+371 22001640
dalas@ferrus.lv

Jānis Zēbergs

Servisa darbu pārzinis
serviss@ferrus.lv

Rihards Grīnbergs

Mehāniķis
serviss@ferrus.lv